Real NBA Fantasy PL

Forum ligi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-07-07 11:15:20

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 75.0.3770.100

Atlanta Hawks

Niby do startu nowego sezonu jeszcze trzy miesiące, ale wzbijające się coraz wyżej Jastrzębie myślą już o tym, by skonstruować jak najbardziej wydajny roster. Oznacza to oczywiście trudne decyzje i odpowiedzi na pytania, które tylko z pozoru wydają się łatwe. Kto ma zostać? Z kim się rozstać? O kogo z free agency walczyć zaciekle jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w "Ściganym"? Pierwsze dyskusje w zamkniętych przed Wojem na cztery spusty gabinetach trwały niemalże w nieskończoność, ale dzięki temu mogę z czystym sumieniem ogłosić pierwsze - choć nie zawsze jednogłośne - wybory moich doradców i pionu sportowego.

Jako pierwszego poproszę na środek Lance'a Thomasa. Skłamałbym, mówiąc, że sprowadziłem Cię dla Twojej wartości sportowej. Być może zabrzmi to brutalnie, ale byłeś dla mnie jedynie narzędziem niezbędnym do pozbycia się mocno uwierającego kontraktu i choć szanuję Twoje zaangażowanie na treningach w tych niewielu meczach, w jakich zagrałeś oraz doceniam życzliwość względem kolegów w szatni (ręczniki nigdy nie były tak czyste!), to mogę Ci jedynie życzyć powodzenia w dalszej karierze.
Decyzja: Nie podejmuję opcji.

Jako kolejny przed szereg niech wystąpi Thabo Sefolosha. Nie wiem, czy słyszałeś moją przemowę do Twojego kolegi, ale mam nadzieję, że tak, bo do Ciebie chciałbym skierować dokładnie te same słowa. No, może z jednym małym wyjątkiem: w Twoim przypadku chciałbym w imieniu zawodników podziękować, że woda i izotoniki nigdy nie były tak idealnie schłodzone jak wtedy, gdy zajmowałeś się tym Ty. Powodzenia w znalezieniu swojego jedynego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie.
Decyzja: Zrzekam się jakichkolwiek praw.

Teraz na środek zapraszam Johna Collinsa. No, panie Janie... Jesteś dla Jastrzębi niczym wymyślenie krojonego chleba dla ludzkości. Jesteś jak orzeźwiający deszcz po fali upałów. Jesteś jak ta zabawka, którą jako dziecko się chciało dostać, ale mama w sklepie powiedziała, że nie, przez co sie płakało i szarpało i kopało po całym sklepie, a potem dostawało się ją na urodziny i było się najszczęśliwszym na świecie. Jesteś jak moment, gdy rano otwiera się pudełko po wczorajszej pizzy i odkrywa, że został tam jeszcze jeden kawałek albo gdy sięga się do kieszeni kurtki zimowej i znajduje się w niej 20 złotych, które przeleżało tam ponad pół roku. Jeśli opuścisz Atlantę, to na pewno nie za mojej kadencji.
Decyzja: Podejmuję opcję.

Jesteśmy już w połowie dzisiejszej konferencji, więc pozwolę zrobić sobie przerwę reklamową i ogłaszam, że najlepsza pizza w Polsce jest w Łodzi w lokalu Forno Nero.

Kontynuujemy i tym razem zapraszam do wystąpienia na środek Taurena Prince'a. Powiedzieć, że przez większość sezonu mnie irytowałeś, to nic nie powiedzieć. Jak nie to kontuzja, to akurat słabszy występ, a jak już chciałem dać Ci nauczkę, odsuwając Cię od składu na rzecz innych zawodników, to potem tego żałowałem. Naprawdę trudno było trafić z Twoim zdrowiem i formą, ale wiesz co? Przynajmniej na ten jeszcze jeden sezon dam Ci szansę i wierzę, że w nieco odmienionym środowisku mnie nie zawiedziesz i porobisz fajne cyferki.
Decyzja: Podejmuję opcję.

Zostało na dziś już tylko dwóch, a jako pierwszego zapraszam Tyusa Jonesa. Do dziś pamiętam wymianę, w której stałeś się Jastrzębiem. Jakże inaczej mogły potoczyć się nasze losy, gdyby udało mi się pozyskać Derricka Rose'a? Nie znam odpowiedzi na to pytanie i nie chcę jej poznać, bo choć byłem już skłonny Cię odpuścić, to końcówką sezonu przekonałeś mnie, że warto dać Ci szansę. W końcu gdzie znajdę lepszy i tańszy backup dla T-Younga? Będę o Ciebie walczył i nie odejdziesz stąd pod byle pretekstem.
Decyzja: Podtrzymuję prawa.

Na koniec na środku pojawi sie Justin Anderson. Mowa będzie krótka i z prostym przekazem - może bym Cię chciał, ale nie tym razem.
Decyzja: Zrzekam się jakichkolwiek praw.

Na dziś to tyle, stay tuned.

Wiadomość dodana po 11 min 12 s:
Done.

Ostatnio edytowany przez marekdubielecki (2019-07-07 11:20:31)


#naniesionewbazie

Offline

#2 2019-07-15 12:51:44

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 75.0.3770.100

Odp: Atlanta Hawks

Komunikat zarządu Atlanty Hawks ws. pozostałych graczy

Gracze, wobec których Jastrzębie podejmują opcję:

DeAndre Bembry

Gracze, wobec których Jastrzębie podtrzymują posiadanie prawa:

DeWayne Dedmon
Duncan Robinson

Gracze, wobec których Jastrzębie zrzekają się posiadanych praw:

Abel Nader
Tyler Dorsey


#naniesionewbazie

Offline

#3 2019-07-24 20:50:08

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 75.0.3770.142

Odp: Atlanta Hawks

Komunikat zarządu Atlanty Hawks

Gracze, wobec których Jastrzębie zrzekają się posiadanych praw:

Duncan Robinson

Ostatnio edytowany przez marekdubielecki (2019-07-24 20:50:31)


#naniesionewbazie

Offline

#4 2019-08-18 09:03:23

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Atlanta Hawks

Komunikat zarządu Atlanty Hawks po nadzwyczajnym zebraniu

Gracze, wobec których Jastrzębie zrzekają się posiadanych praw:

DeWayne Dedmon


#naniesionewbazie

Offline

#5 2019-08-18 09:04:11

wojtek_kowalik
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,955
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Atlanta Hawks

Potwierdzam

Offline

#6 2019-08-21 21:29:08

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Atlanta Hawks

Komunikat zarządu Atlanty Hawks po nadzwyczajnym zebraniu

Gracze, wobec których Jastrzębie zrzekają się posiadanych praw:

Tyler Dorsey zlatuje z Two-way, bo skurczybyk bez pozwolenia uciekł do Izraela.


#naniesionewbazie

Offline

#7 2019-08-22 07:37:38

wojtek_kowalik
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,955
WindowsChrome 76.0.3809.100

Odp: Atlanta Hawks

Potwierdzam

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aaaaaa - stories4fun - paweu - cs-rozdzielacz - fsfsfs