Real NBA Fantasy PL

Forum ligi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-16 15:30:05

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 69.0.3497.100

Wymiana: Hawks-Knicks

Dzień dobry wszystkim zgromadzonym. Witam na konferencji prasowej, na której oprócz mojej skromnej osoby są GM New York Knicks oraz Kent Bazemore i Tim Hardaway Jr. Jak doskonale widzicie, na twarzy każdego z nas maluje się wymowny uśmiech, dlatego też przejdę od razu do konkretów, zwłaszcza że sezon za pasem, a zawodnicy muszą jeszcze rozpakować się do swoich nowych szafek i zbić piątki z nowymi kolegami.

Szczegóły wymiany możecie znaleźć w kopii umowy, którą każdy otrzymuje bezpłatnie, bo dopóki budżet Jastrzębi jest zdecydowanie nad kreską, dopóty stać nas jeszcze na darmowe ksero. Na początek oddaję głos mojemu serdecznemu koledze z Manhattanu, bo to on zainicjował rozmowy, które szybko przerodziły się w konkretne negocjacje i sfinalizowanie wymiany, o której będą mówić wszyscy sklepikarze w promieniu dwóch kilometrów od State Farm Arena.

"Dziękuje. Prowadzenie tych rozmów było czystą przyjemnością. Gdy tylko słyszałem dźwięk pracującego faksu, wiedziałem, że dostanę dobre i satysfakcjonujące mnie informacje. Podobnie jak Jastrzębie, my także nie jesteśmy faworytem do glorii i chwały w tym sezonie, ale z całego serca wierzę, że inwestowanie w przyszłość się opłaci. Dlatego właśnie zgodziłem się na warunki, które za dwa lata zagwarantują mi wyciągnięcie w drafcie talentu pokroju Łukasza Koszarka"

Ponieważ widzę, że hostessy zaczęły już rozdawanie wszystkim przybyłym darmowych brzoskwiń, oddajmy głos graczom, którzy mają szansę wypowiedzieć się na temat swoich odczuć odnośnie wymiany ich życia. Na początek z miejscowymi kibicami pożegna się Kent Bazemore.

"To były cudowne cztery lata. Za spory sukces uznaję fakt, iż gdy przyleciałem do Atlanty, Jastrzębie były równorzędnym rywalem dla Kawalerzystów z Cleveland i gdy dziś odchodzę, sytuacja się nie zmieniła i aspiracje oraz możliwości obu drużyn nadal są identyczne. Uważam, że naprawdę duży w tym mój udział. Wiem, że wiele osób mówi, że jestem do bólu przeciętny w każdej możliwej kategorii i gdy ludzie proszą mnie o autograf, w 90% robią to, myśląc, że to Chance the Rapper, ale ja znam swoją wartość i jestem pewien, że w Nowym Jorku będę jeszcze lepszy w byciu żadnym"

Zanim się w spokoju rozejdziemy, oddajmy jeszcze na chwilę mikrofon Timowi, który także chce coś powiedzieć.

"Gdy pojawiłem się na lotnisku w Nowym Jorku, by kupić bilet, zanim otworzyłem usta, pani w kasie ze spokojem powiedziała "Tak, wiem, jeden bilet w biznes-klasie do Atlanty". Myślę, ze mój powrót do tego pięknego miasta był mi pisany od początku i mam nadzieję, że udowodnię, iż tym razem warto wydać na mnie tak dużą kwotę kontraktową. Przychodzę, by Jastrzębie z podniesionym czołem mogły zająć 15. miejsce i ze spokojem myśleć o przyszłości, w której moje potomstwo poprowadzi ich z powrotem do jakichś play-offów"

Na dziś to tyle, jednak proszę o bycie czujnym, bo faks w moim gabinecie nie stygnie i niewykluczone, że spotkamy się tu jeszcze przed pierwszym meczem w tym sezonie.

Bez-nazwy.png


#naniesionewbazie

Offline

#2 2018-10-16 15:47:09

wojtek_kowalik
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,955
WindowsChrome 69.0.3497.100

Odp: Wymiana: Hawks-Knicks

Potwierdzam wymianę. Sam nabrałem się przy pierwszym poznaniu, że Baze to Chance the Rapper. Takich ludzi potrzeba w NY.

Offline

#3 2018-10-16 23:26:51

Szuwarek
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 310
WindowsFirefox 62.0

Odp: Wymiana: Hawks-Knicks

Szanowni dajcie linka do wzoru umowy, jest zajebista [dblpt]D

Offline

#4 2018-10-17 01:02:34

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 69.0.3497.100

Odp: Wymiana: Hawks-Knicks

Szuwarek napisał/a:

Szanowni dajcie linka do wzoru umowy, jest zajebista [dblpt]D

Umowa jest mojego autorstwa, możesz po prostu podbić tutaj na forum w wiadomości prywatnej.


#naniesionewbazie

Offline

#5 2018-10-17 07:08:56

dawidlenkiewicz
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 330
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Wymiana: Hawks-Knicks

deal

Zwolnijcie i pobierzcie wymienionych graczy na yahoo

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
leathernecks - irh-dern - virtual - kopernikus - pesdm