Real NBA Fantasy PL

Forum ligi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-10-19 00:19:40

vitek2k
Użytkownik
Dołączył: 2019-07-07
Liczba postów: 391
WindowsChrome 118.0.0.0

Kontrakty Two-Way na platformie Fantrax.

Cześć,

Od zawsze naszej lidze na Fantraxie towarzyszył problem rozróżnienia w zakładce FA faktycznych wolnych agentów od graczy na prawach i umowach two-way. Okazuje się, że platforma dostarcza pewne rozwiązanie - sloty "Minors" w składzie, dzięki którym można dodać właśnie swoich zawodników TW. Załączyłem testowo tę opcję w ustawieniach i możecie dodać brakujących zawodników do swoich ekip.

Lme1E8g.png

Do przegadania jest kwestia czy na pewno tego chcecie oraz czy komisarze wyrażają na to zgodę. Nie ukrywam, że trochę się z tym wyrwałem i chciałbym mieć wszystko z wami w pełni dogadane. Istotnym elementem jest to, by gracz nie wykorzystywał slotów "Minors" do podpisywania niektórych z graczy bezpośrednio, bez załatwiania tego uprzednio na forum. Istota dodawania zawodników na Fantraxie powinna być taka jak przy pozostałych przypadkach - po zatwierdzeniu wszystkiego na forum.

System nie jest idealny - dedykowany przede wszystkim do rozgrywek baseballowych nie do końca odpowiada koncepcji NBA. Chodzi mi o to, że nie jestem w stanie w żaden logiczny sposób ograniczyć tego, kto może trafić na listę Minorsów. Niestety dostępne ograniczenia to wiek, rozegrane spotkania, nie ma czegoś w rodzaju stażu w lidze, co rozwiązałoby problem w pełni. Zablokowana jest natomiast możliwość przenoszenia Minorsów na aktywne sloty dostępne w głównym składzie.

Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Ostatnio edytowany przez vitek2k (2023-10-19 00:20:49)


Denver Nuggets
#MileHighBasketball

Twitter: @vitekyoo

Offline

#2 2023-10-19 06:07:56

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
AndroidChrome 117.0.0.0

Odp: Kontrakty Two-Way na platformie Fantrax.

No nie wiem, ja w zasadzie nie widzę przeciwwskazań.

Natomiast przy chęci aktywowania kogoś z TW, muszę go najpoerw zrzucić ze składu z tej sekcji Minors i dodać jeszcze raz na którąś z grywalnych pozycji?


#naniesionewbazie

Offline

#3 2023-10-19 07:36:09

JBL
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-02
Liczba postów: 145
WindowsChrome 118.0.0.0

Odp: Kontrakty Two-Way na platformie Fantrax.

moje pytanie takie samo, bo przecież TW mamy poto, żeby kiedyś z nich skorzystać.

Offline

#4 2023-10-19 09:26:41

vitek2k
Użytkownik
Dołączył: 2019-07-07
Liczba postów: 391
WindowsChrome 118.0.0.0

Odp: Kontrakty Two-Way na platformie Fantrax.

Tak, najpierw zrzucić z Minors, następnie dodać ponownie, tym razem do aktywnego składu.

marekdubielecki napisał/a:

No nie wiem, ja w zasadzie nie widzę przeciwwskazań.

Natomiast przy chęci aktywowania kogoś z TW, muszę go najpoerw zrzucić ze składu z tej sekcji Minors i dodać jeszcze raz na którąś z grywalnych pozycji?


Denver Nuggets
#MileHighBasketball

Twitter: @vitekyoo

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
oazapiatkowo - mta-secoundlife - forumtestowehpff - bountyhunters - testeoweforum