Real NBA Fantasy PL

Forum ligi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-12-07 21:03:38

dawidlenkiewicz
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 330
MacintoshSafari 605.1.15

Przyszłość ligi

Chcę poruszyć kilka kwestii i myślę że forum będzie najlepszym miejscem bo dotyczy to całej ligi i każdy będzie mógł na spokojnie przeczytać.

Żeby nie owijać w bawełnę to trwający sezon jest ostatnim sezonem w którym gram w lidze - tyczy się to też komiszowania. Powoli odsuwam się od lig fantasy i muszę też podjąć ten krok by zrezygnować z naszej - ostatniej w której gram.

Piszę to tak wcześnie i nie rezygnuję z gry w trakcie by mieć jeszcze czas ogarnąć się jak liga ma funkcjonować w przyszłości. Przyznam szczerze że podczas offseason gdy nasz skład komisarzy rozrósł się mieliśmy mega rozpęd i wyglądało to tak jakbyśmy mogli stworzyć najlepszą ligę dynastyczną w Polsce. Dziś ja oznajmiam że odchodzę, Marek ostatnio nie jest aktywny, a Dominika w ogóle nie ma już w lidze [dblpt]) Props dla Wojtka bo w ostatnim czasie to on ogarnia forum i bazę (a wiem ile roboty przy tym jest), do tego kombinuje coś ze stworzeniem trade machine :O

Z mojej perspektywy to liga wciąż ma szansę być bardzo dobrą ligą (jak nie najlepszą) ale historia pokazuje że skład komiszów musi być po prostu grupką ludzi którzy faktycznie bedą ligę ogarniać i ją rozwijać. Potrzebujemy zaangażowanych graczy (i jest z tym raczej git) ale też zaangażowanych komisarzy którzy dzielą się zadaniami i wszystko się kręci.

Pisałem podobną prośbę przed sezonem, ale kolejny raz trzeba spytać czy ktoś z Was nie chciałby zaangażować się w ogarnianie ligi? Od tego może zależeć czy liga będzie działała długofalowo i jaki będzie w niej poziom.

A ja zostaje do końca sezonu i bardzo chętnie pomogę w jakimś mam nadzieję większym komisarzowym gronie co możemy zrobić by nasza liga działała jak najlepiej.

Offline

#2 2019-12-07 23:15:58

DrunX
Użytkownik
Dołączył: 2019-06-30
Liczba postów: 439
UnknownFirefox 68.0

Odp: Przyszłość ligi

Panie komisarz a może tak nie rezygnować tylko dalej walczyć tylko uzupełnić skład komisarzy.


GM Hornets

Offline

#3 2019-12-08 09:04:43

matbabiarz
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Przyszłość ligi

Podbijam pomysł Marcina. Jedna liga - zwłaszcza dynastyczna nie powinna Cię tak gnieść. Byłbyś komisarzem seniorem. W takim układzie miałbyś uber głos w sprawach, w których nie mamy zgodności między komisarzami.

Jakbyś na to poszedł to ja mogę pomóc Wojtkowi by ogarnąć formalnie.

#4 2019-12-08 09:50:08

picobello
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-12
Liczba postów: 556
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: Przyszłość ligi

Dawid zorganizowałeś to wszystko, zasługujesz na pomoc, również zgłaszam gotowość.


@stanpaluch

#RipCity

Offline

#5 2019-12-08 14:53:53

dawidlenkiewicz
Administrator
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 330
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Przyszłość ligi

Jestem raczej zwolennikiem demokracji, a nie dyktatury temu nie chcę być "nadkomisarzem". Nie chodzi tu o to że coś nie gra w chwili obecnej, czy jest za mało pomocy dla nas itp. To jest moja przemyślana decyzja i serio muszę się wycofać [dblpt])

Nie chcę jednak zostawiać ligi od zaraz dlatego piszę to tak wcześnie byśmy jeszcze wspólnie ogarnęli jak to ma wyglądać w długim terminie bo chciałbym by liga jednak działała skoro tyle uwagi w nią włożyliśmy.

Offline

#6 2019-12-08 17:02:35

Lucek71
Administrator
Dołączył: 2019-07-05
Liczba postów: 1,429
WindowsChrome 78.0.3904.108

Odp: Przyszłość ligi

Ja również chętnie pomogę.


Dallas Mavericks

Offline

#7 2019-12-08 18:25:00

matbabiarz
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Przyszłość ligi

Tu nie chodziło mi o bycie uber adminem tyle co byś został w lidze jako gracz, ale mający też głos w zarządzaniu jako założyciel.

#8 2019-12-08 18:56:46

DrunX
Użytkownik
Dołączył: 2019-06-30
Liczba postów: 439
UnknownFirefox 68.0

Odp: Przyszłość ligi

Wodzu nie opuszczaj nas spokojnie jedna ligę w międzyczasie ogarniesz zrób to dla nas, my chcemy grać z Tobą!


GM Hornets

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
aaaaaa - morzeglupcow - republikahalicji - cs-rozdzielacz - paweu