Real NBA Fantasy PL

Forum ligi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-11-15 23:07:12

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 86.0.4240.198

Atlanta Hawks

KOMUNIKAT ZARZĄDU ATLANTY HAWKS

Ukryta wiadomość

Jutro o 18:00 (6 PM) odbędzie się konferencja prasowa w sprawie decyzji odnośnie niektórych zawodników związanych z organizacją.

harry-the-hawk-dancing.gif


#naniesionewbazie

Offline

#2 2020-11-16 18:04:15

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 86.0.4240.198

Odp: Atlanta Hawks

KOMUNIKAT ZARZĄDU ATLANTY HAWKS

Zarząd Atlanty Hawks z siedzibą w Gdańsku ogłasza następujące decyzje w sprawie przyszłości poszczególnych koszykarzy w naszej gruzińskiej organizacji:

TRAE YOUNG x JOHN COLLINS

Ukryta wiadomość

Nie powinno być zaskoczeniem, że wykorzystuję opcję w kontraktach obu tych fantastycznych graczy i liczę na jak najwięcej efektownych akcji okraszonych pięknymi wsadami i zakończonych wielkimi zwycięstwami.

BlondAcceptableButterfly-size_restricted.gif

OMARI SPELLMAN

Ukryta wiadomość

Być może to błąd. Być może będę tego żałował. Być może zdecydowanie nadużył już mojego zaufania i wiary i powinienem go przekreślić. Daję mu jednak ostatnią szansę i liczę na ciekawy zwrot w jego karierze, dzięki któremu zacznie grać i zostanie ważnym assetem trzeciego rzędu.

giphy.gif?cid=ecf05e472r378zqoc4ushq3go2az4hinkkg7mtgywv31ryc1&rid=giphy.gif

DUNCAN ROBINSON

Ukryta wiadomość

Jak łatwo się domyślić, podtrzymuję do niego prawa i już teraz ogłaszam, że wyrównam każdą ofertę za ten najpiękniejszy na świecie diament.

MadeupPositiveGoitered-size_restricted.gif

TAUREAN PRINCE

Ukryta wiadomość

Ruchy, na jakie czają się Nets sprawiają, że jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania i jako że jestem ciekawy dalszego rozwoju wydarzeń, pozwolę sobie podtrzymać do niego prawa, czekając na to, co się stanie.

VastImmenseDromaeosaur-size_restricted.gif

DEANDRE' BEMBRY

Ukryta wiadomość

Fajna zapchajdziura, więc na razie podtrzymuję prawa do tego ancymona.

TautUnitedLamb-size_restricted.gif

Dziękuję za uwagę i zapraszam do mojego trading blocku oraz do składania ofert. Jestem otwarty na ciekawe propozycje, zwłaszcza za młodych adeptów koszykarskiej sztuki.


#naniesionewbazie

Offline

#3 2020-12-12 20:16:00

marekdubielecki
Komisarz ds. Excela
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2018-09-26
Liczba postów: 2,133
WindowsChrome 87.0.4280.88

Odp: Atlanta Hawks

KOMUNIKAT ZARZĄDU ATLANTY HAWKS

"Kocham cię, a kochaniemoje to rozstania i powroty..."

Tym razem to tylko rozstania. Reguły są nieubłagane i z ciężkim sercem muszę zwolnić dwóch zawodników, by skompletować swój roster na najbliższy sezon.

Omari Spellman

Gwarantowany kontrakt na najbliższy sezon w wysokości $1 988 280 rozkładam zgodnie z zasadami stretch provision (gwarantowane lata kontraktu razy dwa plus jeden rok) na trzy równe lata po $662 760, które od razu wpadają do dead money. Gracze staje sie jednocześnie niezastrzeżonym wolnym agentem. Powodzenia!

Jordan Bell

Gwarantowany kontrakt na najbliższe dwa sezony w sumarycznej wysokości $5 000 000 rozkładam zgodnie z zasadami stretch provision (gwarantowane lata kontraktu razy dwa plus jeden rok) na pięć równych lat po $1 000 000, które od razu wpadają do dead money. Gracze staje sie jednocześnie niezastrzeżonym wolnym agentem. Powodzenia!


#naniesionewbazie

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kg-hellmich - voiddefendersforum - forum4ud - stronakolejowa - moje-prace